Állásajánlataink

Termék manager textilipari területre, gazdasági végzettséggel, Pécs

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, aki kellő elemzői készséggel, piaci ismeretekkel rendelkezik, és a termékek összeállítását magas szakmai elvárásoknak megfelelően végzi.

Főbb feladatok:

•    termékportfólió összeállítása, bővítése, fejlesztése (textilek, dekortermékek)
•    termék életciklus management
•    termékekkel kapcsolatos elemzésekkel döntéstámogatás: termékfogyás regionálisan, értékesítési csatornánként, országonként, dashboard összeállítása
•    érv-rendszer összeállítása az értékesítők számára

Elvárások:

•    felsőfokú végzettség (gazdasági, vagy marketing irány előny)
•    erős statisztikai, elemzői készség
•    termék menedzserként szerzett 2-3 éves tapasztalat
•    tárgyalási szintű angol nyelvismeret
•    német nyelvismeret előny

Cég ajánlata:

•    változatos, pörgős munkakör
•    nemzetközi kapcsolatok
•    versenyképes bérezés
•    további karrierlehetőségek cégen belül

Munkavégzés helye:
Pécs

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a hr@rovitex.com címen lehet.

Vevőszolgálati ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

•    Vevőszolgálati munkák ellátása
•    Hideghívások indítása, telefonos értékesítés
•    Megrendelések kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol vagy szerb, horvát vagy cseh és szlovák nyelvtudás, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

Fix alapbér, nyelvpótlék és teljesítménybér

Állás, munka területe(i):

•    Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
•    Személyes ügyfélszolgálat
•    Telefonos ügyfélszolgálat
•    Vevőszolgálat
•    Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:
•    Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
•    Cseh - Felsőfok/tárgyalóképes szint
•    Szerb - Felsőfok/tárgyalóképes szint
•    Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint
•    Horvát - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Pécs

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a hr@rovitex.com címen lehet.

Egyéb juttatások:
éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,szakmai tréningek

A Rovitex Hungária Kft. munkatársat keres raktáros pozícióba, csomagolási, kiszedési, bevételezési, anyagmozgatási feladatok ellátására.

Elvárások: B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a targoncavezetői engedély.

Amit kínálunk: Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com címen lehet.

A ROVITEX HUNGÁRIA KFT. függöny- és lakástextil konfekcióra keres varrónő munkatársakat azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel, utazási támogatással.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com címen lehet.