Állásajánlataink

LAKÁSTEXTIL TERMÉKEK ELŐÁLLÍTÁSÁBAN JÁRTAS SZABÓ-VARRÓNŐ/FÉRFI

Feladatok:

•    A varratási munkalapok megfelelő értelmezése után önállóan leszabja és elkészíti a munkát
•    Ismeri és tapasztalata van a lakástextilben általánosan használt anyagokról és ezeket megfelelő varrógép beállítással tudja elkészíteni
•    Tisztában van a minőségellenőrzési szempontokkal és azok figyelembevételével készíti el a terméket
•    Adminisztrálja a termelt mennyiséget, követi a megrendelésre vonatkozó határidőket
•    Részt vesz a termelés előkészítésben, gyártástervezésben
•    Hibás alapanyag, hibás termék esetén jelent a termelésvezetőnek

Elvárások:

•    Legalább középfokú textilipari/könnyűipari végzettség
•    Lakástextiliparban szerzett releváns 3-5 év szakmai tapasztalat
•    Gyorsvarrón és szegővarrógépen szerzett szakmai gyakorlat
•    Varrásban, szabászatban szerzett jártasság
•    Önálló, precíz munkavégzés – a kapott munkalap utasításainak megfelelően
•    Kézügyesség, kreatív hozzáállás
•    Jó fizikai állóképesség, kitartás, gyorsaság
•    Megbízhatóság, elhivatottság, körültekintés, szorgalom
•    Készség jó csapatmunkára, a varrónőkkel való közös együttműködés
•    Készség az önfejlesztésre

Amit kínálunk:

•    Hosszútávú munkalehetőség
•    Stabil munkahely
•    Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
•    Családias környezet

Munkavégzés helye: Pécs, Reménypuszta 8.

Jelentkezés az állásra:Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.

MARKETING-KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Jelentkezz, ha…

•    olyan dinamikus, nyitott és pozitív személyiség vagy, aki valóban innovatív gondolkodásra képes,
•    kimagasló analitikus készséggel bírsz,
•    a kommunikációs készséged kiváló,
•    és szeretnéd az egyik legismertebb lakástextil márkát fejleszteni továbbá
•    felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
•    min. 1-3 éves marketing tapasztalat áll mögötted;
•    jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, gyorsan átlátod az összefüggéseket;
•    képes vagy az önálló, proaktív munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
•    terhelhető vagy és hozzászoktál a határidők betartásához.

Előnyt jelent ha…

•    jól kommunikálsz angolul és/vagy németül szóban és írásban;

Főbb feladataid lesznek:

•    marketing stratégia kialakításában való közreműködés
•    marketing kampányok tervezése, megvalósítása
•    kampányok elemzése, külsős cégekkel való kapcsolattartás és együttműködés a kivitelezéssel kapcsolatban
•    teljeskörű márkakommunikáció
•    PR, külső- belső kommunikációs feladatok
•    új termékek fejlesztése esetén a termék kommunikációja, bevezetése a piacra az értékesítéssel közösen
•    webshop termékek pozícionálása és a leírások fejlesztése
•    sliderek, bannerek tervezése grafikussal és webfejlesztőkkel együttműködve
•    landing oldalak tervezése
•    hírlevelek összeállítása és kezelése
•    konferenciák, workshopok marketing anyagainak megtervezése
•    blog tartalmak, social media tartalmak megtervezése, kivitelezése
•    marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
•    heti adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése a menedzsment számára

Miért válassz minket?

•    Folyamatosan növekvő vállalatunkban várjuk a TE ötleteidet, tapasztalataidat; így egy felelősségteljes pozícióban Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
•    Élhetsz személyes fejlődési, kibontakozási lehetőségeinkkel;
•    Rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
•    Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;
•    Versenyképes jövedelmet biztosítunk;

RAKTÁROS

Feladatok:

•    Termeléshez kapcsolódó anyagok és késztermékek bevételezése, csomagolása, kiadása
•    Anyagmozgatás
•    Komissiózás
•    Visszáru kezelés
•    Raktári rend fenntartása

Elvárások:

•    B kategóriás jogosítvány
•    Új típusú targoncavezetői jogosítvány
•    Jó teherbíró képesség
•    Raktározási területen szerzett tapasztalat
•    Pontos, megbízható munkavégzés

•    Alkalmazotti jogviszony
•    Egyműszakos munkarend

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.