Állásajánlataink

TERÜLETI KÉPVISELŐ

2 fő - Kelet-magyarországi régióba, valamint Pest megye területekre

Mi lesz a feladatod?

Minden nap mozgásban leszel, előre egyeztetett túraterv alapján, meglátogatod az ügyfeleidet. Segítesz nekik eligazodni a termék portfóliónkban és kialakítod az ő Rovitex portfólióját. Rendszeresen találkozol velük és folyamatosan tartod velük a kapcsolatot, hogy támogasd őket termékeink értékesítésében. Elképzelhető, hogy lesznek reklamációs helyzetek, amiket kezelned kell, de ha jól végzed a munkádat, ennek az esélye nagyon alacsony. Te leszel az adott terület „gazdája”, így az ezzel járó adminisztrációs feladatokat is te fogod ellátni, de ne aggódj minden támogatást megadunk ehhez is. A célod az lesz, hogy kiváló üzleti és jó kapcsolatokat építs ki a meglévő és a 100 %-ban új saját ügyfeleiddel.

Te vagy az?

•    Aki rendelkezik hasonló értékesítői tapasztalattal, ami legalább 3 éves?
•    Akinek az ügyfél számít és szereti az értékesítési munkát?
•    Aki egy helyzetben előbb látja a megoldást, mint hogy siránkozzon a problémán?
•    Akinek van középfokú végzettsége?
•    Aki a fent említett régiók egyikében lakik?
•    Aki képes felhasználói szinten használni a számítógépet?
•    Akinek üres az erkölcsi bizonyítványa?
•    Aki tud balesetmentesen autót vezetni (jogosítvánnyal is alá tudja támasztani)?

Előnyöd van a többi jelentkezővel szemben, ha elmondhatod magadról, hogy

•    Lakástextil területén szereztél tapasztalatot.
•    Elhivatott vagy és megtudod szeretni az értékesített termékeket.
•    Szorgalmas vagy.

Amit adunk ezért:

•    A bérezés igazán, rajtad múlik! Az alapfizetésen túl, elismerjük a teljesítményedet jutalék rendszer formájában.
•    Természetesen minden eszközt megadunk ahhoz, hogy a munkádat kiválóan el tud végezni. Rendelkezésedre áll vállalati autó, mobil telefon és laptop, neked csak a munkádra kell figyelned.
•    A munkádat önállóan végzed, amihez a háttér támogatást maximálisan megadjuk.
•    Hosszútávon gondolkodunk benned, ezért biztosítjuk számodra a folyamatos fejlődést tréningek és továbbképzések formájában.
•    3 hónap próbaidő után bízva a hosszútávú munkakapcsolatban, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

Munkavégzés helye: Pest megye, Kelet-Magyarország

Ha magadra ismertél, ne gondolkozz sokáig! Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@rovitex.com e-mail címre.

Reméljük, hamarosan személyesen is találkozunk!

PROJEKT ASSZISZTENS

Feladatok:

•    Projektekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása
•    Projekt ütemezés meghatározása, határidő tartása, követése
•    Gyártás és kivitelezés teljeskörű koordinációja:

  • Megrendelések felvétele
  • Gyártáshoz kapcsolódó helyszíni felmérés
  • Szükséges anyagmennyiség befoglalása – vevőszolgálaton keresztül
  • Egyeztetés beszerzési csoporttal a termékekkel kapcsolatban
  • Varratási munkalapok elkészítése, leadása, nyomon követése
  • Termék rendelkezésre-állás biztosítása
  • Szerelési feladatok irányítása, segítség nyújtása a szerelésben

•    Key Account Manager támogatása
•    Partnerlista alapján megrendelés generálása
•    Kapcsolattartás és információ megosztás a releváns szakmai területekkel.

Elvárások:

•    Középfokú végzettség
•    Felhasználói szintű, erős számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•    Helyszíni felmérésben szerzett tapasztalat (anyagismeret, varrással kapcsolatos ismereteke) előny jelent.
•    Rugalmas munkavégzés
•    Utazási hajlandóság
•    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•    Jó szervező képesség (nemcsak elméletben, hanem gyakorlatban is), együttműködő képesség
•    Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzésre való hajlam
•    Megbízható, precíz, pontos munkavégzés, együttműködő és alkalmazkodó képesség
•    Gyors felfogóképesség és gondolkodás

Amit kínálunk:

•    Hosszútávú munkalehetőség
•    Stabil munkahely
•    Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
•    Családias környezet

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.