Állásajánlataink

LAKÁSTEXTIL GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

 Feladatok:

  • Részt vesz a termelés előkészítésben, gyártástervezésben, fejlesztésben
  • Figyelemmel kíséri a belső varroda leterheltségét, követi a határidőket
  • Meghatározza a feldolgozásra kerülő anyagok tulajdonságait
  • Készterméke előállításához darabjegyzéket és gyártási folyamattervet állít össze
  • Varratási munkalapot és gyártási folyamattervet készít, norma időt állapít meg
  • Új termékek esetén a próbagyártáshoz mintadarabot és gyártástechnológiát állít elő,
  • gondoskodik a varrónők betanításáról, és véglegesíti az új termék tömeggyártásba adását
  • Felügyeli és betartja a biztonsági és minőségibiztosítási előírásokat
  • Elvégzi a termeléshez szükséges adminisztrációs feladatokat
  • Önköltség számítást végez
  • Termelés vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú textilipari/könnyűipari végzettség
  • Textiliparban szerzett releváns tapasztalat
  • Varrásban, szabászatban szerzett jártasság
  • MS Office programok magas szintű ismerete, és alkalmazása
  • Készség jó csapatmunkára, a varrónőkkel való közös együttműködés
  • Készség az önfejlesztésre
  • Kiváló kommunikációs készség, türelmes és kitartó magatartás
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás

Előnyt jelent:

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns anyagismeret, lakástextíliák gyártástechnológiájának ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszerek ismerete (Octopus, Navision)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
  • Családias környezet

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés az állásra: Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Termeléshez kapcsolódó anyagok és késztermékek bevételezése, csomagolása, kiadása
  • Anyagmozgatás
  • Komissiózás
  • Visszáru kezelés
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • Jó teherbíró képesség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.